Obchod nářadí CZ Obchod nářadí SK
0 Kč
0 ks
      
               
» Reg. zákazník
» Reg. obchodník
» Zapomenuté heslo
Kategorie
Aktuality
 
  

Díly

Repasy aku karlicek

Aktuality

top
Zboží na úvodu
doprava_zdarma
Doprava zdarma
letak
Letákové slevy
akce
Zboží v akci
novinka
Nový produkt
casch_back
Zboží s cash backem

Sleva při platbě předem

celý článek

2.1.2019. Dne 12.10.2018 byla zahájena přestavba shopu na tzv.responzivní web.

celý článek

1.2.2014. Dne 1.2.2014 byl spuštěn modul pro sledování servisních zakázek a to jak záručních tak pozáručních přes internet na URL adrese www.karlicek.cz

celý článek

Důležit informace

 
 


Osobní odběr a zálohové faktury:

Pokud jste zvolil(a) zálohovou platbu nebo osobní odběr, kontaktujte prosím HOT-LINE na tel.: 602 184 217 mezi 9:00h-16:00h. Předejdete tak ke zbytečným problémům při nedostupnosti zboží.
 

Převodem z účtu (platba na fakturu)

Po obdržení kopie objednávky/zálohové faktury na Váš e-mail, prosím ověřte před provedením platby dostupnost zboží na tel.č.602 184 217, viz osobní odběr a zálohové faktury.Pokud bude zboží dostupné, provedete platbu na účet provozovatele internetového obchodu (č.ú. 155899284/0300), variabilní symbol platby odpovídá číslu objednávky.Po připsání částky na účet bude zboží neprodleně odesláno zákazníkovi na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce.

Zálohová faktura po uzavření objednávky bude zaslána e-mailem. Kompletní originální doklady spolu s fakturou na 0 částku budou odeslány spolu se zbožím.

Pokud se registrujete jako obchodník, (nutné splnit naše obchodní podmínky, které jsou uvedeny při registraci) bude Vám zboží zasíláno na fakturu automaticky. Pokud však tyto faktury nebudou spláceny v termínu splatnosti, zboží bude zasíláno pouze na dobírku, nebo na platbu zál.fakturou.

Platby složenkou:

Po vytvoření objednávky obdržíte kopii na Váš e-mail. Zašlete celkovou částku složenkou typu A na náš účet 155899284/0300. Po připsání částky bude zboží okamžitě expedováno.

Informace k objednávkám:

Pokud neobdržíte kopii objednávky, nebo informace k Vaší objednávce na Váš e-mail, kontaktujte tel.č.: 602 184 217. Může jít o poruchu nebo přetížení serweru.

Ikona bonusu u vybraných položek v našem obchodě:Zboží, u kterého naleznete obrázek bonus, obsahuje drobný prezent zobrazený v okně bonusy u detailu produktu.

Ikona dopravy zdarma:

Doprava zdarma, i pokud bude obj.nižší jak 6000 Kč bez DPH.


Zboží, u kterého najdete dopravu zdarma, se nevztahují expediční poplatky i pokud bude objednávka nižší jak 6 000 Kč s DPH.

Rozvoz zboží:

Objednané zboží Vám můžeme doručit i osobně. Tato služba je jen okrajová a vždy záleží na telefonické dohodě mezi oběma stranami.

Záruční a pozáruční servis:

Ke všemu zboží, které nabízíme a prodáváme, je vystaven originální záruční list, tudíž můžete uplatnit záruku u všech autorizovaných prodejců dané značky po celé ČR. Pozáruční servis a dodávky náhradních dílů jsou samozřejmostí. Více v obchodních podmínkách. Zboží, které chcete vrátit bez udání důvodu neposílejte na dobírku. Nebude převzeto. Nejdříve musíme posoudit stav a kompletnost vráceného zboží. Pokud bude vše v souladu se zákonem a s našimi obchodními podmínkami, peníze Vám budou vráceny formou převodu na Váš účet.

Předprodejní servis a montáž:

Můžete si též domluvit předprodejní servis a kompletaci, popřípadě montáž u strojů a zařízení, které tuto činnost vyžadují.

Váš ObchodNaradi.Cz dne 16.9.2016.banner