Kategorie

Repasy aku karlicek

Důležité informace

 
 


Osobní odběr a zálohové faktury:

Pokud jste zvolil(a) zálohovou platbu nebo osobní odběr, kontaktujte prosím HOT-LINE na tel.: 602 184 217 mezi 9:00h-16:00h. Předejdete tak ke zbytečným problémům při nedostupnosti zboží.
 

Převodem z účtu (platba na fakturu)

Po obdržení kopie objednávky/zálohové faktury na Váš e-mail, prosím ověřte před provedením platby dostupnost zboží na tel.č.602 184 217, viz osobní odběr a zálohové faktury.Pokud bude zboží dostupné, provedete platbu na účet provozovatele internetového obchodu (č.ú. 155899284/0300), variabilní symbol platby odpovídá číslu objednávky.Po připsání částky na účet bude zboží neprodleně odesláno zákazníkovi na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce.

Zálohová faktura po uzavření objednávky bude zaslána e-mailem. Kompletní originální doklady spolu s fakturou na 0 částku budou odeslány spolu se zbožím nebo na uvedený mail na objednávce.

Pokud se registrujete jako obchodník, (nutné splnit naše obchodní podmínky, které jsou uvedeny při registraci) bude Vám zboží zasíláno na fakturu automaticky. Pokud však tyto faktury nebudou spláceny v termínu splatnosti, zboží bude zasíláno pouze na dobírku, nebo na platbu zál.fakturou.

Rozvoz zboží:

Objednané zboží Vám můžeme doručit i osobně. Tato služba je jen okrajová a vždy záleží na telefonické dohodě mezi oběma stranami.

Záruční a pozáruční servis:

Ke všemu zboží, které nabízíme a prodáváme, je vystaven originální záruční list, tudíž můžete uplatnit záruku u všech autorizovaných prodejců dané značky po celé ČR. Pozáruční servis a dodávky náhradních dílů jsou samozřejmostí. Více v obchodních podmínkách. Zboží, které chcete vrátit bez udání důvodu neposílejte na dobírku. Nebude převzeto. Nejdříve musíme posoudit stav a kompletnost vráceného zboží. Pokud bude vše v souladu se zákonem a s našimi obchodními podmínkami, peníze Vám budou vráceny formou převodu na Váš účet.

Předprodejní servis a montáž:

Můžete si též domluvit předprodejní servis a kompletaci, popřípadě montáž u strojů a zařízení, které tuto činnost vyžadují. Služba je zpoplatněna.

Váš ObchodNaradi.Cz dne 3.1.2022.

 

Novinky

  • Doprava zdarma

    Pří nákupu nad nebo vybrané položky je doprava zdarma.

  • Volejte: (+420) 602 184 217

    Potřebujete poradit? Chcete odebírat zboží pro vaši firmu?

  • Slevové poukazy

    Za každý nákup u nás dostane slevu na další nákup!